Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy chcą odwołać wójta gminy Wąwolnica

Utworzony przez Guest, 23 listopada 2015 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Ale żeby wyszło, muszą zagłosować także ludzie z Zarzeki, Rąblowa i Wąwolnicy - przecież pójdzie co czwarty. Rąblów nieco przycichł, ludzie zrozumieli, że jest "po ptokach" ze szkołą, co nie znaczy, że są zadowoleni. Pójdą zobaczyć szkołę, to przy okazji zagłosują, w Karmanowicach i Wąwolnicy też. Lepiej było tematu szkół nie ruszać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarzeka i Wąwolnica popiera Wójta. Jak już ktoś pójdzie to Ci nieliczni którzy liczyli na jakieś korzyści.. Wiadomo o kogo chodzi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe korzyści to czerpią Ci, którzy od lat siedzą w gminie, bądź w jednostkach jej podległych. Wystarczy zajrzeć do BIP urzędu, na pobory niektórych urzędników. Np. jedna osoba z kierownictwa urzędu w roku 2014 osiągnęła dochód z umowy o prace w kwocie 110 tys. PLN. proszę to teraz podzielić przez 12 miesięcy....da to piękną średnią miesięczną 9166 PLN. Dodam jeszcze, że średnia krajowa za ten rok to 4017 PLN, a tak się zarabia w biednej zadłużonej gminie, której nie stać na utrzymanie oświaty. Reformować oczywiście trzeba, ale najpierw , dobrym przykładem należy zacząć od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie kto zbiera podpisy w Wąwolnicy??? Bo chętnie się bym do niego zgłosiła-ja i jeszcze duża grupa innych osób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno Pan Wójt dostał pochwałę (w jednej z puławskich gazet) za "wybitne osiągnięcia w budowie dróg w gminie". Tylko, że chwalący nie jechali drogą ,prowadzącą do Zakładu w Celejowie. Pan wójt wykonał  ok. 150 m drogi (widocznej z drogi głównej), a reszta pozostała w fatalnym stanie. Już za to powinien zostać Człowiekiem roku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy to referendum? Jak ktoś wie niech poda konkrety. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie kto zbiera podpisy w Wąwolnicy??? Bo chętnie się bym do niego zgłosiła-ja i jeszcze duża grupa innych osób...
w Karmanowicach zbiera pan Rodzik chetnych zapraszamy do wspolpracy                 k                                                                                   k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarzeka i Wąwolnica popiera Wójta. Jak już ktoś pójdzie to Ci nieliczni którzy liczyli na jakieś korzyści.. Wiadomo o kogo chodzi..
Jeśli popierasz Łagunę, to weź pozostałych pięciu zwolenników, zrób drogę w Celejowie tam, gdzie jest naprawdę potrzebna, i nie pisz o tym w gazecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarzeka i Wąwolnica popiera Wójta. Jak już ktoś pójdzie to Ci nieliczni którzy liczyli na jakieś korzyści.. Wiadomo o kogo chodzi..
Jeśli popierasz Łagunę, to weź pozostałych pięciu zwolenników, zrób drogę w Celejowie tam, gdzie jest naprawdę potrzebna, i nie pisz o tym w gazecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ma wiele do zrobienia np.muszla koncertowa w parku,trybuny na stadionie,przydomowe oczyszczalnie ścieków,orlik w Kęble,zalew itd.To są obietnice przedwyborcze! To ile on zamierza być tu panem i władcą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja myślałem, że podpisy są już zebrane i złożone, a tu taka informacja. Czekam dalej na konkrety, bo nie wiem czy i kiedy mam ewentualnie wyjść z domu w niedzielne popołudnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodź w każdą niedzielę i podziwiaj - muszlę koncertową, fontannę, trybuny na stadionie, basen, przydomowe oczyszczalnie, orliki w każdej wsi, doposażone jednostki strazy pożarnej, zalew - tyle było obietnic, a pozostały tylko ruchy kadrowe w oparciu o personel "kazimierski". to już lepiej było nie obiecywać, bo naród widzi i ocenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodź w każdą niedzielę i podziwiaj - muszlę koncertową, fontannę, trybuny na stadionie, basen, przydomowe oczyszczalnie, orliki w każdej wsi, doposażone jednostki strazy pożarnej, zalew - tyle było obietnic, a pozostały tylko ruchy kadrowe w oparciu o personel "kazimierski". to już lepiej było nie obiecywać, bo naród widzi i ocenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba coś zrobić a nie patrzeć i oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doradca Dunia już czyni ruchy do tyłu - zaczyna się uaktywniać w środowisku Kazimierza Dln. Chyba mu czkawka powyborcza minęła, bo znowu łypie łakomym okiem na stołek burmistrza. W każdym razie ten "doświadczony samorządowiec", jak sam siebie określa, chyba czuje pismo nosem i pakuje torby z Wąwolnicy. Może na pozostałych też czas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wam to nie dogodzi... Idź być lemingiem gdzie indziej. Są drogi gminne w gorszym stanie i tam nikt nie płacze, że źle.. A w przypadku Celejowa droga jest remontowana. W kawałkach ale jest.. Pomału i do przodu! Nie od razu Kraków zbudowano.. A czytając te komentarze wnioskuję, że robicie jedynie wstyd. Czytają to inni i pewnie dobrze sobie o Was myślą. Dopisujcie skąd jesteście by nie robić wstydu Wąwolnicy. Bo przecież to mieszkańcy Karmanowic chcą odwołania Wójta a nie mieszkańcy Wąwolnicy.     
Jeśli popierasz Łagunę, to weź pozostałych pięciu zwolenników, zrób drogę w Celejowie tam, gdzie jest naprawdę potrzebna, i nie pisz o tym w gazecie
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamtejszy zacznijmy już lać wodę do zalewu to pomału go napełnimy........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamtejszy zacznijmy już lać wodę do zalewu to pomału go napełnimy........
    Z wielką chęcią dostarczę Ci tłucznia żebyś mógł załatać dziury w drodze i przestał płakać. Nie drażni mnie brak zalewu. Nie wiem czy zdajesz sobie strawę jak on miał wyglądać.. Osobiście sam plan zalewy mi nie odpowiada. Są pilniejsze sprawy niż zalew. Poza tym zalew to nie wymysł Pana Łaguny tylko jego poprzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAmtejszy ale Pan Łaguna obiecywał zalew,muszlę koncertową w parku,orlika w Kęble,trybuny na stadionie w Wąwolnicy,przydomowe oczyszczalnie ścieków i solary no i zebrania wiejskie co miesiąc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wam to nie dogodzi...  Bo przecież to mieszkańcy Karmanowic chcą odwołania Wójta a nie mieszkańcy Wąwolnicy. 
Ot, naiwny - tu nie chodzi o to skąd kto jest, tylko czego chce. Nie dziel gminy na Wąwolnicę i resztę. Część mieszkańców Wąwolnicy to też ludzie myślący...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 128

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...